اخبار

حلقه گلکسی سامسونگ: هر آنچه که تاکنون می دانیم

همه چیزهایی که در مورد حلقه هوشمند سامسونگ می دانیم.

سامسونگ گلکسی رینگ ممکن است رسمی نباشد – اما شکی نیست که سامسونگ در حال کار بر روی حلقه هوشمند پشت درهای بسته است.

حلقه های هوشمند لحظه بزرگی را در پوشیدنی ها سپری می کنند، به طوری که شرکت های متعددی به دنبال Oura Ring 3، متصدی حلقه هوشمند هستند، که بازار را با مجموعه ای از ویژگی های بهداشتی قوی تحت تاثیر قرار داده است. و همچنین پتنت‌هایی را برای حلقه هوشمند اپل دیده‌ایم – بنابراین همه به فاکتور شکل نگاه می‌کنند.

حلقه های هوشمند جذاب هستند زیرا (در تئوری) کمتر از یک ساعت هوشمند بزرگ و بزرگ قابل توجه هستند. آنها همچنین به شما این امکان را می‌دهند که فضای مچ را برای ساعت‌ها یا جواهرات زیبا خالی نگه دارید، و چون صفحه نمایش ندارند، از اعلان‌ها ناراحت نمی‌شوید. علاوه بر این، دقت سنسور در انگشت می تواند بهتر از مچ دست باشد.

ما طی سال گذشته شاهد ثبت اختراعات متعددی برای حلقه هوشمند بوده ایم و سامسونگ نیز رسماً این دستگاه را به تنظیم کننده ها معرفی کرده است. بنابراین واقعاً در این مرحله بیشتر از «وقتی» به نظر می رسد تا «اگر».

در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون در مورد حلقه گلکسی سامسونگ می دانیم.

 

تا الان چه می دانیم

وجود حلقه گلکسی سامسونگ برای اولین بار در یک پتنت ظاهر شد که در اکتبر 2022 گزارش دادیم.

و طولی نکشید که دوباره سرش را بالا برد.

یک علامت تجاری برای حلقه گلکسی سامسونگ توسط KIPRIS، سرویس اطلاعات حقوق مالکیت معنوی کره ای، اعطا شد.

در توضیحات آمده است: «دستگاه هوشمندی برای اندازه‌گیری شاخص‌های سلامت و/یا خواب به شکل حلقه».

هیچ جزئیات دیگری واقعاً در برنامه برای نام حلقه گلکسی در دسترس نیست – اما این واقعیت که نام دارد خبر خوبی است.

 

ویژگی های بزرگ سلامتی

بنابراین حلقه گلکسی چه خواهد کرد؟

با توجه به پرونده های ثبت اختراع، می تواند قابلیت اندازه گیری ECG، نظارت بر دما و حتی کنترل سایر دستگاه های متصل را داشته باشد.

در اکتبر سال گذشته با USPTO ثبت شد – و اولین بار توسط نشریه کره ای Naver مشاهده شد – طرح ها و یادداشت های پرونده به یک حلقه نسبتاً بسته بندی شده با سنسور با سنسورهای ECG و PPG اشاره می کند.

و همچنین ممکن است دارای قابلیت اندازه گیری فشار خون باشد که با قابلیت های Samsung Galaxy Watch 5 و Galaxy Watch 5 Pro مطابقت دارد.

بنابراین این یک حلقه هوشمند با تمرکز سلامتی بزرگ خواهد بود – چیزی که بیشتر از فناوری ارائه شده توسط Oura Ring 3 مطابقت دارد.

 

ادغام خانه های هوشمند

اما همه چیز مربوط به ویژگی های بزرگ سلامت نیست – و سامسونگ می تواند به دنبال تقویت اکوسیستم خانه هوشمند خود با هر حلقه هوشمند آینده باشد. این توسط یک پتنت در سال 2016 پشتیبانی شده است.

ثبت اختراع Galaxy Ring عملکردهایی را برای کمک به ارتباط و کنترل مواردی مانند گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و تلویزیون‌ها ارائه می‌کند.

این نوعی ادغام است که هنوز واقعاً در یک حلقه هوشمند شاهد آن نبوده‌ایم، و جالب است که سامسونگ بتواند ویژگی‌های معنی‌داری را بدون افزودن به اندازه کلی ایجاد کند.

 

تاریخ انتشار احتمالی

این علامت تجاری به این معنی است که احتمال کمی وجود دارد که بتوانیم حلقه گلکسی سامسونگ را در سال 2023 ببینیم – اما انتظار می‌رفت تا الان شاهد افشای اطلاعات بیشتری باشیم. بنابراین ما می گوییم که این چیزی به احتمال زیاد به این زودی فرود نمی آید.

با این حال، مانند هر پتنتی با این ماهیت، واقعاً اطلاعات دقیق زیادی برای ارائه وجود ندارد – فقط این حداقل نشان می دهد که سامسونگ در حال ضربه زدن به لاستیک ها بر روی فاکتور شکل است.

پیوستن یک شرکت بزرگ به بازار حلقه های هوشمند که در حال حاضر تحت سلطه استارتاپ ها است، بسیار منطقی است و با توجه به شهرت سامسونگ به عنوان یک مبتکر، این امکان وجود دارد که حلقه هوشمند گلکسی جایگزین محبوبی برای حلقه های هوشمند باشد. ساعت های هوشمند این شرکت

با این حال، حتی بدون هیچ رقیب معمولی خود، سامسونگ کارهای زیادی برای انجام دادن دارد، با دستگاه هایی مانند Oura Ring 3 که دقت ردیابی خواب عالی و بینش های بهداشتی فراوانی را در فاکتورهای شکلی ارائه می دهد که هم نازک تر و هم سبک تر می شوند.

البته تنها زمان مشخص خواهد کرد که آیا این مسیری است که سامسونگ در نهایت طی می‌کند یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید