اخبار

سامسونگ ممکن است روی حلقه هوشمند گلکسی و عینک واقعیت افزوده کار کند

این اولین بار نیست که سامسونگ سعی در ساخت حلقه هوشمند می کند. می‌توانیم شاهد رونمایی سامسونگ از پوشیدنی‌های جدید در اواخر امسال باشیم.

به نظر می رسد سامسونگ در حال آماده سازی حلقه هوشمند خود برای انتشار است – و حتی ممکن است یک جفت مشخصات AR به آن بپیوندد.

این در صورتی است که یک پرونده علامت تجاری که اخیراً کشف شده است، حداقل با ظاهر شدن این شرکت برای هر دو نام “حلقه کهکشان” و “عینک کهکشان” ثبت نام کرده است.

تنها در ماه اکتبر بود که آخرین شایعه حلقه هوشمند سامسونگ منتشر شد – شایعه ای که مربوط به پتنت یک دستگاه مملو از حسگرهای هوشمند بود.

این طبقه‌بندی علامت تجاری حلقه گلکسی جدید – که توسط KIPRIS، سرویس اطلاعات حقوق مالکیت معنوی کره‌ای اعطا شده است – آن را به عنوان “دستگاهی هوشمند برای اندازه‌گیری شاخص‌های سلامت و/یا خواب به شکل حلقه” توصیف می‌کند که مطمئناً با هم جمع می‌شود.

هیچ جزئیات دیگری واقعاً در برنامه برای نام حلقه گلکسی موجود نیست، اگرچه، همانطور که می گوییم، ممکن است این تنها عامل پوشیدنی جدیدی نباشد که سامسونگ در سال 2023 معرفی می کند.

آیا گلکسی گلس نیز ممکن است وارد شود؟
در کنار بایگانی حلقه گلکسی نیز یکی از عینک های گلکسی بود، و پس از اینکه این شرکت پلتفرم XR خود را در 1 فوریه در رویداد Unpacked خود به نمایش گذاشت، این امکان وجود دارد که این پروژه فراتر از آن چیزی باشد که شایعات نشان می دهند.

برخلاف هدست بالقوه واقعیت ترکیبی اپل، که موضوع افشای اطلاعات مکرر بوده است، در چند سال گذشته چیز زیادی در مورد عینک گلکسی بالقوه نشنیده ایم.

توضیحات در اپلیکیشن KIPRIS نشان می‌دهد که عینک‌های گلکسی تحت عنوان «هدست برای تجربه واقعیت مجازی»، «هدست برای تجربه واقعیت افزوده»، «عینک هوشمند»، «تلفن هوشمند» و «هدفون» برچسب‌گذاری شده است. واقعاً چیزهای دیگری غیر از آنچه قبلاً می توانستیم از روی نام حدس بزنیم، به ما می دهد.

در هر صورت، به نظر می‌رسد که این برنامه‌ها دلیل محکمی هستند که هر دو عامل شکل در ذهن سامسونگ هستند – حتی اگر این یک بازی بدبینانه برای جلوگیری از استفاده دیگران از آنها باشد.

آیا می‌توانیم شاهد ورود هر دو – یا شاید حتی هر دو – در سال 2023 باشیم؟ بر اساس افشاگری‌هایی که تاکنون دیده‌ایم، اگر یکی از این دو در اواخر امسال ظاهر شود، شگفت‌زده می‌شویم، اما به احتمال زیاد با نزدیک‌تر شدن به رونمایی گلکسی واچ 6 در ماه آگوست، اطلاعات بیشتری خواهیم داشت. اگر یکی از آنها ظاهر شود، احتمالاً همان موقع است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید