اخبار

Samsung Galaxy Watch 4/5 Wear OS 4 ویژگی‌های جدید را در ماه‌های آینده دریافت می‌کند

Samsung Galaxy Watch 4 و WatchWatch 5 دارای Wear OS 4 و بسیاری از ویژگی های جدید Galaxy Watch 6 خواهند بود.

این موضوع توسط سخنگوی سامسونگ در یک کنفرانس مطبوعاتی در لندن به Wareable تأیید شد.

به‌روزرسانی Wear OS 4 به‌عنوان بخشی از One UI 5 Watch ارائه می‌شود و طی «چند ماه آینده» روی مچ دست قرار می‌گیرد.

این بدان معناست که ساعت‌های گلکسی قدیمی‌تر مجهز به سیستم عامل Wear دارای ویژگی‌هایی مانند ردیابی خواب پیشرفته، آموزش خواب، و آموزش ناحیه ضربان قلب هستند که به عنوان بخشی از Galaxy Watch 6 فرود آمدند.

تاریخ دقیقی وجود ندارد، اما اظهارات سامسونگ مبنی بر پشتیبانی مداوم ساعت‌های هوشمند Watch 4 و Watch 5 را تایید می‌کند.

ما نگاهی اولیه به سامسونگ گلکسی واچ 6 داشته ایم و نسبت به نسل قبلی ارتقاء زیادی ندارد. نسبت صفحه نمایش به بدنه بهبود یافته و صفحه نمایش 30 درصد بزرگتر (15 درصد بزرگتر در واچ 6 کلاسیک) وجود دارد، اما با ارتقاء نامحسوس در پردازنده و باتری Exynos W930، بیشتر مربوط به نرم افزار است.

ما در زمان خود تحت تأثیر ویژگی‌های جدید آموزش ردیابی خواب و ضربان قلب قرار گرفته‌ایم – اما طبق گفته‌های سامسونگ، این ویژگی‌ها در Galaxy Watch 4 و Watch 5 عرضه می‌شوند.

این باعث می‌شود که دلایل کمتری برای خرید گلکسی واچ 6 داشته باشید و می‌تواند به این معنا باشد که گلکسی واچ 5 زمانی است که در هفته‌ها و ماه‌های آینده معاملات اجتناب‌ناپذیر شروع به خرید می‌کند.

ارتقاء ساعت‌های هوشمند Wear OS با مشکلاتی همراه بوده است. بیش از یک سال طول کشید تا دستگاه‌های غیرسامسونگ Wear OS 3 را پس از راه‌اندازی آن در Watch 4 دریافت کنند. و TicWatch Pro 3 با وجود جایگزین شدن توسط TicWatch Pro 5، هنوز حتی آن را دریافت نکرده است.

به نظر می رسد سامسونگ در مورد دسترسی به سیستم عامل Wear OS از رقبای خود بهره می برد. شاید به خاطر داشته باشید که برای ایجاد Wear OS 3 با Google کار کرد و پوسته One UI Watch آن را روی صندلی رانندگی قرار داد.

برای اطلاعات بیشتر درباره زمان دریافت به‌روزرسانی ساعت‌های گلکسی قدیمی، این فضا را تماشا کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید