اخبار

سامسونگ گلکسی واچ 6 می تواند این ویژگی طراحی باکلاس Google Pixel Watch را قرض بگیرد

به نظر می رسد ساعت هوشمند بعدی سامسونگ برای تغییر سبک دیرهنگام آماده شده است.

سامسونگ گلکسی واچ 6 می تواند از طراحی نمایشگر کاملاً جدیدی برخوردار باشد که یادآور ساعت گوگل پیکسل و گلکسی واچ اکتیو 2 است.

حداقل به گفته آیس یونیورس، کارشناس معتبر صنعت، که نشان می دهد ساعت هوشمند بعدی سامسونگ به صفحه نمایش خمیده بازخواهد گشت.

این در تضاد مستقیم با گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 4 است که هر دو دارای صفحه نمایش مسطح و طراحی بدنه کاملاً جعبه ای هستند.

این تمام اطلاعاتی است که ما در این مرحله داریم، بنابراین مشخص نیست که آیا گلکسی واچ 6 واقعاً همان شکل گنبدی متمایز را که در اولین ساعت هوشمند گوگل به نمایش گذاشته شده است به عاریت خواهد گرفت یا تصمیم می گیرد به منحنی کمی ظریف تر 2019 Watch Active 2 برگردد.

سامسونگ گلکسی واچ 6 به طراحی شیشه ای خمیده بازگشته است. از این به بعد معلوم است که شیشه صفحه نمایشش صاف نیست و همچنین اطلاعات زیادی در دست نیست.

— جهان یخی (@UniverseIce) 23 فوریه 2023
همانطور که در بسیاری از ساعت‌های هوشمند، از جمله ساعت پیکسل و اپل واچ دیده‌ایم، نمایشگری که در لبه‌ها خمیده است، راه بسیار آسانی برای پنهان کردن قاب و پرتر نشان دادن همه چیز است، بنابراین حدس می‌زنیم که این بخشی از انگیزه سامسونگ برای دور شدن از صفحه تخت باشد.

و با توجه به اینکه برای تغییر طراحی کلی نیز بسیار دیر شده است، این نیز یک راه آسان برای تزریق شخصیت جدید است.

ما انتظار داریم سامسونگ به چرخه معمول عرضه ساعت هوشمند خود پایبند باشد و نسل بعدی را در ماه آگوست عرضه کند، اما، طبیعتا، هنوز هیچ چیز قطعی نیست.

منتظر شایعات بیشتر از هم اکنون تا آن زمان باشید، زیرا تصویر باید در مورد تغییرات عمده واضح تر شود.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید