اخبار

تصاویر سامسونگ گلکسی واچ 6 به بیرون درز کرد

فقط تغییرات ظریف در طراحی.

طبق معمول، Galaxy Watch 6 قبل از رونمایی بزرگ خود در Unpacked در پایان جولای به بیرون درز کرد.

تصاویر کامل گلکسی واچ 6 و کلاسیک توسط WinFuture به بیرون درز کرده است که طراحی تا حد زیادی بدون تغییر نسبت به Watch5 را نشان می دهد.

و تعداد انگشت شماری از جزئیات وجود دارد، از جمله اندازه بدنه هر مدل.

Watch 6 در همان اندازه های 40 میلی متری و 44 میلی متری مدل قبلی خود عرضه می شود.

اما با توجه به روند نامگذاری ساعت های هوشمند، ساعت بزرگتر Watch 6 Classic به نام سنتی خود باز می گردد و اندازه جدید و تک جنسیتی بیشتری به دست می آورد.

Watch 6 Classic در نسخه‌های 43 و 47 میلی‌متری عرضه خواهد شد که همه نشانه‌ها حاکی از وجود کنترل قاب چرخشی است که قبلاً شایعه شده بود.

همچنین ادعا شده است که هر مدل در خط تولید دارای نسبت صفحه نمایش به بدنه بهبود یافته است، بنابراین هر صفحه نمایش AMOLED بزرگتر از نسل های قبلی خواهد بود.

طراحی آن تا حد زیادی بدون تغییر است، با آرایه حسگر کمی بازطراحی شده و تسمه‌های آزاد سریع جدید.

به نظر می رسد که گلکسی واچ 6 از چیپست به روز شده اگزینوس W930 استفاده می کند، که طبق ادعای فاش شده، سرعت کلاک بالاتری دارد اما فرآیندهای ساخت یکسانی دارد، بنابراین بعید به نظر می رسد که سطح کارایی بازی را تغییر دهد.

شایعات قبلی به افزایش کمی در اندازه باتری اشاره کرده اند، اما به نظر نمی رسد که افزایش قابل توجهی در طول عمر باتری وجود داشته باشد.

Samsung Galaxy Watch 5 پیشرو در عمر باتری در فضای ساعت هوشمند Wear OS بود، اما این طول عمر توسط TicWatch Pro 5 که از نمایشگر دو لایه و آخرین نسل پردازنده Snapdragon W5 استفاده می کند، به چالش کشیده شده است.

رونمایی بزرگ برای پایان ماه جولای تنظیم شده است، در هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری درز می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید