اخبار

سامسونگ گلکسی واچ 6 پرو می تواند قاب چرخشی را بازگرداند

قابلیت کالت می تواند به ساعت هوشمند پرچمدار بازگردد.

طرفداران سامسونگ – آماده شوید تا هیجان زده شوید. آخرین شایعات گلکسی واچ 6 پرو حاکی از آن است که سامسونگ قرار است قاب چرخشی را بازگرداند.

سیستم کنترل قاب چرخشی که یکی از لوازمی از سری گلکسی واچ بود، در میان طرفداران ساعت‌های هوشمند سامسونگ به چیزی شبیه به یک موقعیت مذهبی دست یافته است. مطمئناً نوآورانه بود و کاربران را قادر می ساخت تا قاب را برای کنترل لمسی منوهای روی صفحه بچرخانند.

این نه تنها خوب به نظر می رسید، بلکه راه خوبی برای جلوگیری از ورود به صفحه نمایش کوچک AMOLED بود و کاربران را با یک کلیک مکانیکی دلپذیر جذب کرد. به ما نگاه کنید که همه ما مه آلود شده ایم – جای تعجب نیست که این چنین موفقیت آمیز بود.

اما این قاب بدون تشریفات برای گلکسی واچ 5 2022، دومین ساعت هوشمند سامسونگ که دارای سیستم عامل Wear OS 3 است، کنار گذاشته شد. سامسونگ هرگز جزئیات را فاش نکرده است، اما به احتمال زیاد این کنترل برای سیستم عامل قدیمی‌تر تایزن تنظیم شده است و پس از شرکت، سودمندی آن کاهش یافته است. به Wear OS منتقل شد.

اما اکنون یک افشاگر فناوری کره جنوبی به نام Super Roader فاش کرده است که ممکن است در راه بازگشت به Galaxy Watch 6 Pro باشد. او سابقه خوبی در گزارش افشای اطلاعات سامسونگ دارد و ادعا می کند که یکی از کارمندان سابق سامسونگ است.

گلکسی واچ 5 فقط حداقل پیشرفت هایی را در گلکسی واچ 4 ارائه کرد – به غیر از اضافه شدن گلکسی واچ 5 پرو.

اما طراحی ما را کمی سرد نگه داشت و می توانید از Watch 5 Pro به دلیل عدم تمایز بصری نسبت به رقبا انتقاد کنید.

سامسونگ می تواند با بازگشت قاب – ویژگی نمادین آن – این مشکل را برطرف کند.

زمان راه اندازی گلکسی واچ همیشه بسیار پر از نشت است – و تا زمان عرضه آن، که معمولاً در ماه اوت است، شگفتی های کمی بر جای می گذارد.

ما قبلاً شنیده‌ایم که فقط یک تغییر کوچک در اندازه باتری وجود خواهد داشت، اما ممکن است یک صفحه نمایش شیشه‌ای منحنی جدید وجود داشته باشد. قاب را به آن اضافه کنید و این بار می‌توانیم یک گلکسی واچ با ظاهر متفاوت داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید