اخبار

بند جدید Rugged Sport Galaxy Watch سامسونگ بسیار آشنا به نظر می رسد

سامسونگ یک بند گلکسی واچ جدید دارد و به نظر بسیار شبیه یکی از اپل است.

سامسونگ یک بند جدید گلکسی واچ به نام Rugged Sport را برای فروش عرضه کرده است. این برای هر دو گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 5 در دسترس است و در واقع بسیار آشنا به نظر می رسد.

گروه جدید، که به وضوح برای استفاده در بیرون از منزل، دویدن در اطراف، بالا رفتن از وسایل و به طور کلی فعال بودن طراحی شده است، 49.99 دلار قیمت دارد. و این بسیار ارزانتر از باند اپل واچ Ultra Ocean است که بسیار شبیه آن است. طرفداران اپل باید برای آن پسر بد 99 دلار بپردازند!

The Rugged Band توسط 9to5Google مشاهده شد و دارای چندین رنگ مختلف است که همه آنها بسیار کم صدا هستند. سامسونگ می گوید که این بند دارای “طراحی جسورانه و همه کاره” است و می گوید که “ضخامت و بافت اضافه شده به تقویت بند برای استقامت طولانی مدت برای مطابقت با سبک زندگی پویا کمک می کند.”

سامسونگ می گوید بند جدید برای اسپرت و بادوام طراحی شده است. وب سایت این شرکت می گوید: “این بند از مواد فلورالاستومر قوی ساخته شده است، به راحتی در اطراف مچ دست شما ثابت می شود تا نرمی و انعطاف پذیری بیشتری برای استفاده فعال ایجاد کند.”

در حالی که به نظر نمی رسد مانند گروه Ocean اپل به هم متصل شود، زیبایی شناسی کلی در واقع بسیار شبیه است. که لزوما چیز بدی نیست و ما فکر می کنیم که مردم عاشق پوشیدن بند Rugged Sport هستند.

خریداران می‌توانند بین گزینه‌های سیاه و سفید/خاکستری یکی را انتخاب کنند، در حالی که به نظر نمی‌رسد گزینه‌های سبز و قهوه‌ای نشان‌داده‌شده در وب‌سایت سامسونگ هنوز برای سفارش در دسترس نیستند. مطمئناً تغییر خواهد کرد، اما آنها هنوز آنجا نیستند.

خود بند در اندازه‌های کوچک/متوسط ​​و متوسط/بزرگ موجود است، بنابراین در صورت برنامه‌ریزی برای خرید، مطمئن شوید که بهترین تناسب با مچ دست خود را انتخاب کنید. با این قیمت، ممکن است کمی گران به نظر برسد، اما با توجه به اینکه نصف قیمت نسخه اپل است، ممکن است آنطور که فکر می‌کردیم گران نباشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید