اخبار

SmartThings برای Galaxy Watch از دوربین‌های امنیتی Ring و Nest پشتیبانی می‌کند

این برنامه همچنین از دستگاه های خانه هوشمند بیشتری پشتیبانی می کند

سامسونگ به زودی به‌روزرسانی بزرگی را برای اپلیکیشن SmartThings برای گلکسی واچ منتشر می‌کند و از دستگاه‌های خانگی هوشمند بیشتری پشتیبانی می‌کند. این برنامه علاوه بر تصفیه‌کننده‌های هوا، ترموستات‌ها و پرده‌های متصل، از دوربین‌های امنیتی Ring و Nest نیز پشتیبانی می‌کند و کنترل‌های تقریباً کاملی از خانه هوشمند را درست روی مچ به شما می‌دهد.

برنامه SmartThings برای Galaxy Watch قبلاً به شما امکان می دهد چراغ ها، تلویزیون ها، بلندگوها، جاروبرقی ها و تهویه هوا را از مچ دست خود کنترل کنید. با به‌روزرسانی آتی، سامسونگ می‌گوید که کاربران گلکسی واچ همچنین می‌توانند فیدهای زنده از زنگ‌های ویدیویی و دوربین‌های امنیتی ساخته‌شده توسط Ring و Google Nest را مشاهده کنند. علاوه بر این، کاربران دوربین های امنیتی Ring ارتباط دو طرفه را مستقیماً از ساعت گلکسی خود دریافت خواهند کرد.

Jaeyeon Jung، معاون اجرایی و رئیس SmartThings، در مورد ویژگی های جدید گفت: “ساعت های هوشمند و پوشیدنی ها به طور فزاینده ای محبوب می شوند و این به روز رسانی جدید به کاربران اجازه می دهد تا تجربه زندگی متصل خود را در خانه به حداکثر برسانند. ما از ساخت این پل حیاتی هیجان زده هستیم. این امر با کمک به دارندگان گلکسی واچ از خانه‌های خود محافظت و نظارت می‌کند، زندگی هوشمند را در دسترس‌تر و راحت‌تر می‌کند.»

اگرچه سامسونگ دقیقاً نمی‌گوید کدام مدل‌های گلکسی واچ از کنترل‌های خانه هوشمند جدید پشتیبانی می‌کنند، اما این ویژگی‌ها ممکن است به مدل‌های Galaxy Watch 4 و Galaxy Watch 5 مبتنی بر Wear OS 3 محدود شود. دلیل این امر این است که سامسونگ به صراحت اعلام می کند که کاربران می توانند “از صفحه ساعت به سمت راست بکشند تا به راحتی به SmartThings دسترسی پیدا کنند”، به این معنی که کاربران برای دسترسی سریع به SmartThings Tile در ساعت هوشمند خود دسترسی خواهند داشت. مشخص نیست که آیا مدل‌های قدیمی‌تر مبتنی بر تایزن از کنترل‌های جدید خانه هوشمند پشتیبانی می‌کنند یا خیر. همچنین سامسونگ جدول زمانی مشخصی را برای انتشار به‌روزرسانی ارائه نکرده است

آیا از برنامه SmartThings برای کنترل خانه هوشمند استفاده می کنید؟ آیا منتظر ویژگی های جدید هستید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید