اخبار

ساعت جدید GPS عمودی سونتو برای ماجراجویی های طولانی مدت در فضای باز طراحی شده است

سونتو با دنیای ساعت‌های جی‌پی‌اس در فضای باز غریبه نیست و اکنون پرده جدیدترین خود یعنی سونتو عمودی را کنار زده است.

مانند Garmin Enduro 2 – ساعتی که ما به عنوان بهترین انتخاب فعلی برای کسانی که به قدرت طولانی مدت و ویژگی های ناوبری اهمیت می دهند – ویژگی های عمودی عبارتند از عمر باتری 60 روزه (در حالت روزمره) و نقشه برداری آفلاین.

با این حال، چیزهای بیشتری در اینجا وجود دارد که به نظر می رسد آن را به رقیبی قانع کننده برای بهترین تلاش گارمین تبدیل می کند، و به نظر می رسد سونتو در ارائه طرحی که به گونه ای ساخته شده است که هر چیزی را که به آن پرتاب کنید، دوچندان کرده است.

Vertical بر اساس استانداردهای نظامی (MIL-STD-810H) آزمایش شده است، می تواند در فشارهای آب معادل عمق 100 متر دوام بیاورد و در بدنه فولادی یا تیتانیوم ارائه می شود.

برای اینکه صفحه نمایش 1.4 اینچی کمی مقاوم تر در برابر خش بماند، هر نسخه با یک پوشش شیشه ای یاقوت کبود نیز عرضه می شود.

طبیعتاً باید کمی بیشتر برای نسخه تیتانیومی بپردازید، اما این هزینه اضافی، شارژ خورشیدی را نیز برای شما کاهش می دهد، که می تواند عمر باتری را حتی بیشتر کند.

وقتی نوبت به ویژگی‌های واقعی می‌رسد، Vertical هر آنچه را که از یک ردیاب تناسب اندام در فضای باز انتظار دارید را نیز در خود جای داده است.

نقشه‌برداری رنگی آفلاین رایگان انواع سطح جاده، مسیرها، آب و مکان‌های دیدنی را نشان می‌دهد، در حالی که حسگرهای ارتفاع‌سنج، فشارسنج، قطب‌نما (ABC) و هشدارها برای تغییر شرایط آب‌وهوایی همگی در دسترس هستند تا به شما کمک کنند در پرواز حرکت کنید.

برنامه ریزی مسیر از برنامه همراه نیز در دسترس است، برای کسانی که می خواهند از قبل برنامه ریزی کنند.

این ردیابی همچنین توسط یک سیستم GNSS دو بانده تامین می‌شود، که به این معنی است که بسیار دقیق است، و حتی در دقیق‌ترین تنظیمات، سونتو عمر باتری را برای تاپ‌های عمودی تا 85 ساعت پیشنهاد می‌کند.

این دو نسخه رسماً در 16 می وارد بازار می‌شوند و پیش‌سفارش هم اکنون از طریق سونتو باز است و ما به دنبال آن هستیم که در هفته‌ها و ماه‌های آینده آن را به سرعت طی کنیم.

با این حال، نمی‌توانیم قول آزمایش هر یک از آن 95 حالت ردیابی ورزشی را بدهیم.

در محیط های چالش برانگیز، آب و هوا می تواند به سرعت و به طور غیر منتظره تغییر کند. Vertical همه چیز را در دستان خود می گیرد و ارتفاع سنج، فشارسنج و قطب نما را در خود جای می دهد. همچنین برای اطلاعات دقیق با آخرین گزارش های آب و هوا همگام می شود و هشدارهایی را برای طوفان، غروب خورشید و طلوع خورشید ارسال می کند.

آخرین ساعت سونتو می تواند فعالیت های روزمره را در خانه نیز انجام دهد. بیش از 95 حالت مختلف ردیابی ورزشی، از دویدن و دوچرخه سواری گرفته تا شنا و اسکی را ارائه می دهد. و چگونه می تواند همه اینها را مدیریت کند؟ البته با یک باتری زیاد! می‌توانید 85 ساعت ردیابی ورزش را از Vertical با دقیق‌ترین تنظیمات GPS آن خارج کنید. اگر این به اندازه کافی چشمگیر نبود، می توانید آن را تا 60 روز در حالت روزمره دنبال کنید. به‌علاوه، مدل‌های تیتانیومی با شارژ خورشیدی عرضه می‌شوند که به شما کمک می‌کند تا در حال حرکت راحت باشید.

در محیط های چالش برانگیز، آب و هوا می تواند به سرعت و به طور غیر منتظره تغییر کند. Vertical همه چیز را در دستان خود می گیرد و ارتفاع سنج، فشارسنج و قطب نما را در خود جای می دهد تا به شما کمک کند یاتاقان های خود را پیدا کنید. همچنین برای اطلاعات دقیق با آخرین گزارش های آب و هوا همگام می شود و هشدارهایی را برای طوفان، غروب خورشید و طلوع خورشید ارسال می کند. آخرین ساعت سونتو می تواند فعالیت های روزمره را در خانه نیز انجام دهد. بیش از 95 حالت مختلف ردیابی ورزشی، از دویدن و دوچرخه سواری گرفته تا شنا و اسکی را ارائه می دهد.

چگونه می تواند همه اینها را مدیریت کند؟ البته با یک باتری زیاد! می‌توانید 85 ساعت ردیابی ورزش را از Vertical با دقیق‌ترین تنظیمات GPS آن خارج کنید. اگر این به اندازه کافی چشمگیر نبود، می توانید آن را تا 60 روز در حالت روزمره دنبال کنید. به‌علاوه، مدل‌های تیتانیومی با شارژ خورشیدی عرضه می‌شوند که به شما کمک می‌کند تا در حال حرکت راحت باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید