اخبار

اپل اکنون می‌تواند اپل واچ اولترا شما را آزمایش کند تا بررسی کند آن‌طور که باید باشد

اپل می‌گوید اکنون می‌تواند Apple Watch Ultras را آزمایش کند تا از آب‌بندی آن‌ها در عمق و آب مطمئن شود.

اپل می‌گوید دارندگان ساعت‌های هوشمند اپل واچ اولترا اکنون می‌توانند آن‌ها را بررسی کنند تا مطمئن شوند که آن‌طور که باید در برابر عمق و آب مقاوم هستند.

این خبر پس از آن منتشر شد که اپل یک سند پشتیبانی را در وب‌سایت خود آپلود کرد که جزئیات این آزمایش را نشان می‌دهد که چه کاری می‌تواند انجام دهد و چرا افراد ممکن است بخواهند آن را درخواست کنند.

در این صفحه که توسط MacRumors مشاهده شده است، آمده است: «اگر اپل واچ اولترا دارید و می‌خواهید بررسی کنید که عمق سنج و مهر و موم آن به درستی کار می‌کنند، می‌توانید آزمایش آب‌بند عمق و آب را از اپل دریافت کنید. در ادامه می‌گوید که چند سناریو وجود دارد که در آن کاربر ممکن است بخواهد اپل واچ اولترا خود را بررسی کند.

  • می‌خواهید عملکرد عمق سنج را در Apple Watch Ultra خود بررسی کنید.
  • ممکن است آسیب نامشخصی به Apple Watch Ultra خود وارد کرده باشید – به عنوان مثال، با تصادف در حین دوچرخه‌سواری یا برخورد با ساعت به سنگ در هنگام پیاده‌روی.

با این حال، اپل به کاربران هشدار می دهد که در صورت وجود ترک های قابل مشاهده روی نمایشگر یا کریستال پشتی، نباید Apple Watch Ultra با آن شیرجه زد. چنین ترک هایی می توانند آب را به داخل راه دهند که بدیهی است. به خصوص اگر تحت هر نوع فشاری در حال غواصی هستید.

اپل می‌گوید: «اگر Apple Watch Ultra شما صدمه دیده نشده باشد، اگر دستگاه تحت پوشش ضمانت‌نامه محدود یا قوانین مربوط به حمایت از مصرف‌کننده نباشد، ممکن است آزمایش آب‌بندی عمق و آب ساعت را از کار بیاندازد و ممکن است هزینه تعویض را به همراه داشته باشد. آئین نامه.” با این حال، هیچ اشاره ای به اینکه آیا آزمون واقعی مستلزم هزینه خواهد بود یا خیر، وجود ندارد.

کسانی که می خواهند Apple Watch Ultra خود را بررسی کنند، می توانند از طریق کانال های پشتیبانی معمول با اپل ارتباط برقرار کنند. هر ساعتی که به اپل ارسال می شود باید ظرف ده روز بازگردانده شود یا در صورت نیاز جایگزین شود.

اپل واچ اولترا البته ناهموارترین پوشیدنی اپل است و حتی به عنوان جایگزینی برای یک کامپیوتر غواصی اختصاصی استفاده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید