اخبار

Google Pixel Watch دارای قابلیت تشخیص سقوط نجات‌بخش است

Google Pixel Watch اکنون از تشخیص سقوط پشتیبانی می‌کند تا در صورت نیاز کمک بگیرد.

گوگل اعلام کرده است که شروع به ارائه یک ویژگی جدید تشخیص سقوط برای دارندگان پیکسل واچ کرده است. این ویژگی تشخیص می دهد که آیا کسی دست به چرخش می زند و سپس در صورت نیاز اقدام می کند.

گوگل می‌گوید که این ویژگی از حسگرهای داخلی ساعت برای تشخیص سقوط شدید فردی استفاده می‌کند. این شرکت می‌گوید پس از آن می‌تواند به‌طور خودکار با خدمات اضطراری تماس بگیرد، اگر پوشنده در یک بازه زمانی مشخص – حدود 90 ثانیه – حرکت نکند یا پاسخ ندهد.

یک پست وبلاگ گوگل می گوید که ساعت پیکسل 30 ثانیه پس از تشخیص سقوط می لرزد و زنگ هشدار را به صدا در می آورد. کاربر باید روی دکمه‌ای روی صفحه ضربه بزند تا تأیید کند که خوب است یا روی دکمه دیگری ضربه بزند تا فوراً به خدمات اضطراری متصل شود.

اگر هیچ یک از این موارد برای یک دقیقه کامل اتفاق نیفتد، با استفاده از یک پیام خودکار تماس اضطراری برقرار می‌شود.

گوگل می‌گوید مراقب بوده است تا اطمینان حاصل کند که ساعت پیکسل فعالیت‌ها را با سقوط اشتباه نمی‌گیرد، و گفت که حسگرها و الگوریتم‌های مرتبط را بهینه‌سازی کرده است تا اطمینان حاصل شود که ساعت می‌تواند تشخیص دهد که فردی افتاده است یا به سادگی در وسط تمرین‌های پر انرژی است. .

گوگل اشاره می کند که برای برقراری تماس اضطراری، کاربر باید یا تلفن متصل خود را در نزدیکی خود داشته باشد یا یک Pixel Watch تلفن همراه داشته باشد.

Pixel Watch دارای ویژگی‌های ایمنی دیگری نیز می‌باشد که شامل پیشنهاد Emergency SOS می‌شود که می‌تواند در صورت نیاز به پاسخ‌دهندگان اضطراری یا مخاطبین مورد اعتماد هشدار دهد.

البته همه این ها به دنبال سال هاست که اپل واچ ها به نجات جان افراد پس از سقوط افراد کمک کرده اند. این زمین خوردن ها بسته به اینکه فرد کجاست، چند سال دارد و شرایط پزشکی خاصی دارد، می تواند بسیار مشکل ساز باشد.

گوگل می گوید که ویژگی جدید Fall Detection در حال حاضر در دسترس است، بنابراین منتظر ورود آن به ساعت پیکسل خود باشید. این ویژگی را می‌توان در صورت نیاز فعال و غیرفعال کرد، اما ما قطعاً پیشنهاد می‌کنیم در صورت در دسترس بودن آن را فعال کنید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید