آموزش, ساعت هوشمند, معرفی محصول

اپل واچ نایک چیست؟ و تفاوت آن با اپل واچ استاندارد چیست؟

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد اپل واچ نایک بدانید.

هر اپل واچ بین سری 2 و سری 7 دارای یک نسخه نایک بود، اگرچه این دوره با سری 8 به پایان رسید. سری 7 Nike Edition اساساً مشابه اپل واچ استاندارد سری 7 بود اما دارای صفحه های ساعت نایک و نایک بازطراحی شده بود. باندهای اسپورت اپل واچ را طراحی کرد.

همچنین می توانید یک نسخه نایک از Apple Watch SE (که در اصل اپل واچ سری 5 در ظاهری متفاوت است) تهیه کنید.

اپل واچ نایک چیست؟

برای اپل واچ سری 2، اپل با نایک همکاری کرد تا نسخه ای از اپل واچ را با هدف دوندگان بسازد – شراکتی که از سری 2 برای مدل ها ادامه داشت اما زمانی پایان یافت که سری 8 آن را دریافت نکرد.

اپل واچ نایک دارای طراحی بند متفاوت و واچ فیس های کمی متفاوت با مدل استاندارد است تا استفاده از GPS داخلی دستگاه (و سلولی) را برای دوندگان آسان تر کند.

از نظر خارجی، تنها تفاوت این است که لوگوی نایک علاوه بر لوگوی اپل در پشت ساعت وجود دارد.

قیمت اپل واچ نایک برابر با نسخه های استاندارد اپل واچ است.

اپل واچ نایک چه ویژگی هایی دارد؟

در سال 2020، اپل دو نسخه مختلف از اپل واچ نایک را با سری 6 و SE معرفی کرد (و سپس انواع 40/44 میلی‌متری هر یک از آن‌ها، هر کدام دارای GPS و انواع سلولی). در سال 2021، یک نسخه اپل واچ نایک از سری 7 را منتشر کرد که در کنار نوع اپل واچ SE نایک قرار دارد.

شما تمام ویژگی‌های مشابهی را که در اپل واچ سری 7 یا SE یافت می‌شود، مانند GPS داخلی، طراحی ضد آب و گزینه اتصال سلولی علاوه بر GPS دریافت می‌کنید، اگرچه دریافت نسخه بدون آن ارزان‌تر است. سری 7 دارای نظارت بر اکسیژن خون و همچنین صفحه نمایش بزرگتر از Watch SE است. مدل Watch Series 7 Nike در گزینه‌های 41 میلی‌متری و 45 میلی‌متری عرضه می‌شود، در حالی که مدل Watch SE Nike در گزینه‌های 40 میلی‌متری و 44 میلی‌متری عرضه می‌شود.

مانند اپل واچ استاندارد، می‌توانید بند‌های نوع نایک را تغییر دهید. این کیس با ترکیب‌های مختلف قاب و بند موجود است: قاب‌های آلومینیومی نقره‌ای و خاکستری فضایی با بند اسپورت نایک (لاستیک) یا حلقه اسپورت نایک (نایلون) وجود دارد. باندهای ورزشی نایک دارای طراحی سوراخ‌دار هستند که به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بادوام‌تر و تنفس‌پذیرتر باشند.

در مورد نرم‌افزار، نایک امتیازات بیشتری نسبت به نسخه استاندارد watchOS دارد: واچ‌فیس‌های انحصاری با مضمون نایک را دریافت می‌کند که شامل پیچیدگی برای راه‌اندازی مستقیم برنامه Nike Run Club است، که از قبل نصب شده است و به شما امکان می‌دهد اجراهای خود را ردیابی کنید، اجراها را مشاهده کنید. تاریخ، و بیشتر.

مدل‌های سری 7 2021 دارای رنگ‌های متفاوتی برای نایک اسپورت باند و نایک اسپرت لوپ هستند. هر دو مدل سری 7 و SE نایک از مواردی مانند صفحه ساعت Nike Compact بهره می برند که به شما امکان می دهد چندین پیچیدگی Nike Run Club را نیز مشاهده کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید