اخبار

واتس‌اپ بالاخره برای ساعت‌های هوشمند Wear OS عرضه شد

WhatsApp for Wear OS سرانجام پس از معرفی در Google I/O 2023 عرضه شد. اکنون برای دانلود از فروشگاه Play در دسترس است.

همانطور که در حوالی I/O 2023 گزارش دادیم، این برنامه از ماه مه در نسخه بتا بوده است، اما اکنون برای دانلود برای همه در دسترس است – و برای کاربران ساعت هوشمند Wear OS یک ابزار ضروری خواهد بود. با این حال، محدود به کسانی است که از ساعت‌های هوشمند Wear OS 3 استفاده می‌کنند.

پس چگونه کار می کند؟

WhatsApp for Wear OS به کاربران امکان می‌دهد پیام‌ها را بخوانند و دریافت کنند و همچنین با استفاده از کنترل صوتی پاسخ دهند.

در حالی که قبلاً پشتیبانی از WhatsApp محدود به اعلان‌ها بود، برنامه جدید به ارائه یک تجربه بسیار کامل‌تر کمک می‌کند. و علاوه بر این، اگر ساعت هوشمند Wear OS مجهز به LTE دارید، می‌توانید این کار را کاملاً بدون اتصال انجام دهید.

صفحه اصلی برنامه نسخه تلفن را تقلید می کند و فهرستی از جدیدترین چت های شما را نشان می دهد. اگر به پایین پیمایش کنید، می‌توانید موارد بیشتری را از جریان خود بارگیری کنید، تنظیمات را بررسی کنید و «باز کردن در تلفن» را بررسی کنید.

اگر یک مکالمه یا گپ گروهی اخیر را باز کنید، می‌توانید پیام‌ها را مشاهده کنید، با استفاده از عملکرد پیام صوتی برنامه پاسخ دهید، پیام‌ها را دیکته کنید یا چیزی را از طریق صفحه‌کلید تایپ کنید.

برنامه WhatsApp همچنین می تواند بر روی صفحه ساعت تنظیم شود و تعداد پیام های خوانده نشده را نشان دهد. و Wear OS Tile در دسترس است که به کاربران امکان می دهد به سرعت به صفحه مخاطبین اخیر خود بروند یا یک پیام صوتی ضبط کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید