اخبار

Woop Trainer Strength را برای تجزیه و تحلیل فشارهای اسکلتی عضلانی راه اندازی می کند

 

Whoop ویژگی Strength Trainer خود را برای Whoop 4.0 منتشر کرده است که تأثیر فیزیولوژیکی تمرینات را بر بدن اندازه گیری می کند.

Strength Trainer در اوایل سال جاری در کنار Stress Monitor و ساختار قیمت گذاری جدید برای مشترکین معرفی شد و هدف آن ارائه اطلاعات سفارشی برای کسانی است که تمرینات قدرتی، وزنه‌ها و تناسب اندام عملکردی انجام می‌دهند.

با استفاده از حسگرهای شتاب‌سنج و ژیروسکوپ باند Woop 4.0، تمرین‌ها، تکرارها و میزان مصرف وزن را برای تخمین فشار روی سیستم اسکلتی عضلانی ردیابی می‌کند.

تست شده: بررسی Woop 4.0

این یک امتیاز اختصاصی Whoop Strain ایجاد می کند که اکنون دیدی جامع از خواسته های کلی بدن را در اختیار کاربران قرار می دهد.

رویکرد منحصر به فرد مربی قدرت، تاثیر تجمعی یک تمرین قدرتی بر سیستم اسکلتی عضلانی را با در نظر گرفتن حجم و شدت تمرین، با استفاده از پروفایل های حرکتی متمایز برای هر تمرین، کمیت می کند.

این توسط کاربران ایجاد روال های سفارشی از کتابخانه ای با بیش از 200 تمرین کار می کند – بنابراین به عنوان یک مربی و همچنین یک مانیتور تمرین عمل می کند. این بدان معناست که شما مجبور نیستید هر مجموعه را در حین حرکت ثبت کنید، که دست کم خسته کننده است. این برنامه همچنین نمایش های ورزشی و گزینه های سوپرست را ارائه می دهد.

همچنین تمرینات از پیش ساخته شده ای از سفیران ووپ، از جمله مایکل فلپس، پاتریک ماهومز، روری مک ایلروی، کالین کویگلی و اسلون استفنز وجود دارد.

پس از تمرین، کاربران می توانند تجزیه و تحلیل دقیق عملکرد را مشاهده کنند، که آنها را قادر می سازد تا روال های تناسب اندام خود را بهینه کنند و به اهداف خود دست یابند.

از نظر ابزارهای پوشیدنی برای باشگاه، گزینه ها به طور غیرقابل انکاری ضعیف بوده اند. تعداد انگشت شماری از ابزارهای پوشیدنی خاص، ردیابی تکراری ساده را ارائه کرده اند. اما تجزیه و تحلیل … این نسبتاً وجود نداشت.

ووپ به لطف تمرکز بر آمادگی و ریکاوری بر فضای تناسب اندام عملکردی مسلط شده است – اما این برای کسانی که وزنه را فشار می دهند کاملاً یکسان نیست. این اولین پوشیدنی است که واقعاً به این شیوه روی قدرت تمرکز می کند و این هیجان انگیز است.

ما در حال آزمایش ویژگی جدید Strength Monitor هستیم و در حال حاضر روی دستگاه‌های Whoop قرار گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید