اخبار

ساعت Wu-Tang Clan G-Shock بسیار محدود و واقعا عالی است

کاسیو از نسخه ویژه Wu-Tang Clan G-Shock رونمایی کرده است که در حال حاضر و به تعداد محدود فقط در ایالات متحده موجود است. در واقع، خریداران باید در قرعه کشی شرکت کنند تا بتوانند آن را خریداری کنند.

G-Shock GM6900WTC22-9 از نظر طراحی جزئی از سری 6900 می باشد. با این حال، دارای تعدادی ویژگی زیباشناختی متمایز است که آن را از سایرین در این محدوده متمایز می کند.

برای جشن گرفتن سی امین سالگرد این گروه بسیار موفق هیپ هاپ طراحی شده است، به رنگ علامت تجاری گروه “زنبورهای قاتل” است، با عناصر زرد رنگ که قاب و نوار رزین مشکی را جبران می کند. لوگوی این گروه در بالای صفحه نمایش، حک شده در پشت و در دو طرف بند دیده می شود. یکی از اشعار معروف آن – “پول نقد بر همه چیز در اطراف من حکومت می کند” – دور صفحه ساعت با مخفف آن در زیر می چرخد.

قاب خود از فولاد ساخته شده و دارای همان مقاومت در برابر ضربه است که برند G-Shock به آن معروف است. وقتی روشن می شود، نام وو تانگ به رنگ قرمز روی صورت می درخشد.

از دیگر ویژگی های آن می توان به مقاومت 200 متری در برابر آب، دو سال عمر باتری با باتری قابل تعویض CR2016 و شیشه معدنی در جلو اشاره کرد. به این ترتیب هیچ قابلیت اتصالی ندارد.

این دومین ساعت مشارکتی کاسیو است که با همکاری Wu-Tang ساخته شده است. با این حال، این بار فقط می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی جی شاک ایالات متحده و شرکت در مسابقه، یکی را خریداری کنید. تا پایان بازی (23:59 EST) در 26 فوریه 2023 باز است و شرکت کنندگان برنده در صورت موفقیت مطلع خواهند شد.

در این صورت، قیمت این ساعت 280 دلار است و هر نفر فقط یک ساعت می تواند خریداری کند.

همچنین گفته می شود کاسیو در آستانه اعلام به روز رسانی مورد انتظار برای ساعت هوشمند ورزشی خود، G-Shock GBD-H1000 قرار دارد. تصور می شود که H2000 نامیده شود و ممکن است به زودی رونمایی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید