اخبار

شیائومی Mi Band 8 رسمی شد: هر آنچه که باید بدانید

گوشی هوشمند شیائومی Mi Smart Band 8 پس از ماه‌ها شایعات بالاخره عرضه شد. حداقل ارتقاء فیزیکی را نسبت به مدل قبلی خود به ارمغان می آورد، اما برخی از پیشرفت های قابل توجه در زیر کاپوت خود را به ارمغان می آورد.

در حال حاضر فقط در چین اعلام شده است، بنابراین جزئیات هنوز کمی مبهم است – به خصوص در مورد اینکه کدام ویژگی و چه زمانی به غرب راه پیدا می کند. Mi Band 8 در مقایسه با Fitbit Charge 5 و Inspire 3، از سال 2014، با ویژگی های قوی و قیمت پایین، یک موفقیت بزرگ بوده است.

Mi Band 8 همچنان یک صفحه نمایش 1.62 اینچی 192 در 490 پیکسلی AMOLED همیشه روشن ارائه می دهد که در نسل قبلی معرفی شده بود.

در حالی که وضوح یا اندازه صفحه نمایش تغییر نکرده است، روشن تر است و با نرخ تازه سازی 60 هرتز بالاتری در نظر گرفته شده است.

عمر باتری نیز افزایش یافته است، و Mi Band 8 16 روز بین شارژ و 6 روز در صورت استفاده از صفحه نمایش همیشه روشن، ذکر شده است. این در مقایسه با 14 روز در Mi Band 7 بیشتر است.

سبک بند جدید Mi Band 8

همانطور که از شایعات اولیه گزارش دادیم، شیائومی تسمه ها را تغییر داده است که اکنون مستقیماً به ماژول متصل می شوند – که بسیار مدرن تر و جذاب تر به نظر می رسد.

و شیائومی بر افزایش تعداد انتخاب بند تمرکز کرده است. به طور کلی، Mi Bands با نوارهای لاستیکی جذاب و جذاب باقی مانده است که ماژول را در جای خود نگه می دارد. تسمه های جدید مطمئناً طراحی را ارتقا می دهند و احساس تغییر طراحی را القا می کنند.

شیائومی همچنین توانایی Mi Band برای چسباندن به لباس و ردیابی حرکت را دو چندان کرده است، و همچنین توانایی خود را در ردیابی معیارهای کفش های دویدن به نمایش گذاشته است – با این حال، میزان این داده ها و بینش نامشخص است.

با این حال، شیائومی در حال وارد شدن به بازی بینش عمیق‌تر است و Mi Band 8 از حسگر شتاب‌سنج بهبود یافته خود برای وصل کردن دوره‌های تناسب اندام در برنامه Mi Fitness استفاده می‌کند که مبتنی بر حرکت هستند.

ما امیدواریم که این برای مخاطبان بین المللی منتشر شود، و ما هیجان زده هستیم که ببینیم چه نوع بینش هایی می تواند ارائه دهد.

قیمت شیائومی می بند 8

شیائومی باند 8 با قیمت 249 یوان (که حدود 35 دلار است) به فروش می رسد. قرار است نسخه NFC با قیمت 299 یوان (43 دلار) عرضه شود – اما هیچ قیمت بین المللی یا تاریخ انتشار تایید شده ای وجود ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید