اخبار

شیائومی می تواند ساعت Wear OS 3 را در دست ساخت داشته باشد

طرفداران Wear OS ممکن است در آینده یک ساعت هوشمند جدید برای انتخاب داشته باشند.

هر کسی در بازار ساعت Wear OS 3 که علاقه ای به گزینه های فعلی ندارد، اگر گزارش جدید دقیق باشد، ممکن است ساعت دیگری را در آینده در نظر بگیرد.

در حال حاضر چند ساعت Google Wear OS 3 برای انتخاب وجود دارد، اما گزارش جدید ادعا می‌کند که هواوی آماده است تا با یکی از ساعت‌های خود وارد بازار شود.

این گزارش توسط 9to5Google به منبعی ناشناس اشاره می کند که می گوید شیائومی در حال کار بر روی گسترش استفاده از خدمات گوگل است. در حالی که این شرکت می‌گوید که خط تولید ساعت‌های هوشمند فعلی آن از سیستم‌عامل MIUI Watch OS استفاده می‌کند، هر کسی که به جستجو بپردازد متوجه می‌شود که چیزی بیشتر از اندروید در زیر قاب وجود دارد. اما عدم اتصال گوگل توسط شیائومی به این معنی است که برنامه‌ها و سرویس‌هایی را که Wear OS را بسیار کاربردی می‌کنند، از دست می‌دهد.

با این حال، ممکن است به زودی تغییر کند. این گزارش می‌گوید که شیائومی «ممکن است از خدمات Google Play و برند کامل «Wear OS» در مدل‌های آینده استفاده کند تا یک ساعت جدید شیائومی بسازد که باعث شود طرفداران Wear OS احساس خوبی در خانه داشته باشند.

این گزارش در ادامه اذعان می‌کند که جزئیات در مورد این که این ساعت هوشمند مرموز چه می‌تواند باشد ناچیز است، اما انتظار می‌رود این ساعت هوشمند Wear OS 3 را اجرا کند و با نام تجاری ساعت شیائومی منتشر شود. با وجود انتقال به Wear OS 3، تصور می‌شود که برنامه Mi Fitness (Xiaomi Wear) همچنان همه چیز را مدیریت کند.

در مورد زمان عرضه این ساعت، این گزارش می گوید که “به نظر می رسد توسعه این ساعت جدید شیائومی در سال 2023 عرضه شود.” با این حال، یک هشدار وجود دارد که زمان بندی آن تایید نشده است.

Wear OS به سرعت در حال تبدیل شدن به ابزاری برای کاربران غیر اپل واچ است و این نرم‌افزار همه چیز را از Galaxy Watch 5 سامسونگ گرفته تا ساعت‌های مختلف تولید شده توسط Fossil Group – چه خوب و چه بد، تقویت می‌کند.

صحبت از سامسونگ شد، به نظر می رسد این شرکت سخت در حال آماده سازی گلکسی واچ 6 است، زیرا دو باتری جدید در حال حاضر به بیرون درز کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید