اخبار

اکنون می‌توانید این برنامه‌های بومی Apple Watch را بدون تأثیری بر نسخه آیفون حذف کنید

به‌روزرسانی به watchOS 9.4 فهرست برنامه‌های موجودی را که می‌توانید حذف کنید، گسترش می‌دهد.

این تغییری است که از طریق آخرین به روز رسانی نرم افزار watchOS 9.4 این شرکت در تمام ساعت های هوشمند اپل ایجاد می شود. این تضمین می کند که کاربران در نهایت می توانند برنامه های بومی Apple Watch مانند Wallet یا Maps را حذف کنند – و این کار را بدون حذف برنامه iPhone نیز انجام دهند. این شرکت تنها در سال 2019 قابلیت حذف بخشی از برنامه‌های استوک اپل واچ را از طریق watchOS 6 معرفی کرد، اما حتی در آن زمان نیز کاربران مجبور بودند آن را از آیفون‌های خود حذف کنند.

این آخرین تغییر بدین معناست که کاربر اکنون می‌تواند اپلیکیشن Find My را در آیفون خود داشته باشد بدون اینکه مجبور باشد مثلاً آن را در ساعت هوشمند خود ببیند.

اگرچه لیست برنامه های قابل حذف اکنون گسترش یافته است و شامل Activity، Depth، Emergency Siren، Find My، Heart Rate، Maps، Wallet، Workout و World Clock می شود، اما هنوز برخی از برنامه های قابل حذف وجود دارد، مانند کتاب های صوتی و عکس ها برخی از این برنامه‌ها را نمی‌توانیم مشاهده کنیم که بسیاری از کاربران حذف می‌کنند، مانند فعالیت، تمرین، یا ضربان قلب، زیرا برای تجربه ردیابی بسیار مهم هستند، اما این انتخاب به این معنی است که برنامه‌های کم اهمیت‌تر اکنون می‌توانند فضای ذخیره‌سازی بیشتری را باز کنند.

اپل همچنین به شما هشدار می‌دهد که در صورت تلاش برای حذف برنامه‌های ضروری‌تر، تجربه ردیابی با مشکل مواجه می‌شود.

با این حال، به نظر نمی رسد که این تغییر به سمت دیگری پیش می رود.

با حذف اطلاعاتی که اپل در صفحه پشتیبانی خود برای حذف برنامه ها ارائه می کند، حذف یک برنامه در آیفون شما همچنان آن را از Apple Watch حذف می کند.

بنابراین، به نظر می‌رسد که نمی‌توانید برنامه‌هایی مانند Activity را در اپل واچ دانلود کنید، بدون اینکه آن را در آیفون نیز ظاهر کنید.

با این حال، این تغییر جدید نشان می دهد که میزان انتخاب داده شده به کاربران به آرامی در حال بهبود است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید