اخبار

به لطف این حق اختراع، بند اپل واچ شما می تواند مانند آفتاب پرست تغییر رنگ دهد

بند اپل واچ آینده می تواند رنگ خود را تغییر دهد تا با لباس های کاربر مطابقت داشته باشد.

به نظر می رسد ثبت اختراع اپل واچ جدید نشان می دهد که یک بند ساعت آینده می تواند رنگ خود را تغییر دهد تا بهتر با لباس کاربر مطابقت داشته باشد. همچنین می تواند به عنوان یک سیستم هشدار تغییر رنگ دهد.

در حالی که اپل در حال حاضر طیف وسیعی از نوارهای اپل واچ رنگارنگ را می‌فروشد، این پتنت جدید نشان می‌دهد که ممکن است یک گروه در آینده بر همه آنها حکومت کند.

بند جدید در یک پتنت تازه اعطا شده توسط AppleInsider توضیح داده شده است.

این حق اختراع توضیح می دهد: “کاربران ممکن است تمایل داشته باشند که بند ساعت خود را برای بیان تنوع و سبک سفارشی کنند.” به عنوان مثال، یک کاربر ممکن است بر اساس انتخاب لباس، سایر محصولات پوشیدنی، محیط یا ترجیحات دیگر، بند ساعت با رنگ خاصی را بخواهد.

این پتنت اشاره می‌کند که در حالی که برخی از ساعت‌ها، مانند اپل واچ سری 8 و اپل واچ اولترا، به کاربران اجازه می‌دهند نوارها را عوض کنند، اما این همیشه ایده‌آل نیست. افراد برای تعویض بند ساعت باید بندهایی را با خود ببرند و پس از آن باید “هر زمان که رنگ یا ترکیب رنگ دیگری مورد نظر بود، نوارهای ساعت را جدا کرده و تعویض کنند.”

برای مقابله با آن، حق ثبت اختراع جدید نواری را مجاز می‌کند که دارای «ویژگی‌های الکتروکرومیک» باشد که به آن اجازه می‌دهد در صورت لزوم در صورت اعمال یک ولتاژ خاص، رنگ خود را تغییر دهد.

حق ثبت اختراع به نوار اجازه می دهد تا چندین رنگ را در هر زمان مشخص نشان دهد. همچنین می‌گوید که گروه می‌تواند رنگ خود را «برای ارائه یک اعلان به کاربر» تغییر دهد.

علاوه بر این، حتی می‌تواند آیکون‌ها را نمایش دهد. این حق اختراع می گوید: “عناصر قابل تنظیم رنگ بند ساعت را می توان مرتب کرد و به طور مستقل کنترل کرد، به گونه ای که به سیستم اجازه می دهد نمادها، اشکال و/یا متن خاصی را با روشن کردن عناصر خاص به روشی خاص نمایش دهد. ”

در این مرحله، بسیار مهم است که به یاد داشته باشیم که اپل هر سال برای انواع چیزها ثبت اختراع می کند و به آنها اعطا می شود. همه آنها به محصولات یا ویژگی‌ها منجر نمی‌شوند، و این می‌تواند در دسته ایده‌های خوب قرار گیرد، اما واقعاً برای زندگی واقعی مناسب نیستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید